Jõuline quattro-nelikvedu ja sportlik disain, muljetavaldavad proportsioonid ning ruumi kuni seitsmele inimesele – Audi Q7 SUV avaldab oma vägeva dünaamika ja praktiliste argiomadustega muljet. Audi on taas täiustanud oma lipulaeva SUV-i selge disaini ja veelgi parema tehnoloogiaga. Värskendatud välisdisain uue esiosa ja tagaosaga rõhutab sõiduki võimsat iseloomu, pakkudes esmaklassilist mitmekülgsust ja avarust. Audi brändi suurim ja mitmekülgseim SUV ühendab kaasaegse stiili, minimalistliku vormi, puhtad pinnad ja erakordselt suure mahu.

Audi Q7 SUV S line spetsifikatsioonid: 
Keskmine kütusekulu: l/100 km: 6,6.
Keskmine CO₂-heide: g/km: 174.
Maksimaalne pöördemoment: 600 Nm.
Võimsus: 210 kW.
Kiirendus 0-100 km/h: 6,5s.
* Kütusekulu ja CO₂-heide sõltub sõiduki varustusastmest.

Audi Q7 SUV on saadaval mitu erinevat tüüpi esitulesid, standardvarustuses LED-esituled ja lisavarustusena kõrge intensiivsusega Matrix LED-esituled. Lisaks on võimalik valida HD Matrix LED-esituled koos laservalgusega, mis pakuvad täiendavat kaugtulede funktsiooni. HD Matrix LED-esituled töötavad igaüks 24 LED-iga ja kõrge võimsusega laserdioodiga. Neid iseloomustab sinine ümbritsev valgus, mis sümboliseerib laseritehnoloogia täpsust. Laservalgus muutub aktiivseks kiirusel üle 70 km/h, suurendades märkimisväärselt kaugtulede ulatust. Lisaks on uuel Audi Q7-l digitaalsed päevatuled, esimest korda on saadaval ka valikulised digitaalsed OLED-tagatuled, mis pakuvad nelja erinevat valgussignatuuri ja ka dünaamilisi suunatulelahendusi.

Uus Audi Q7 SUV tõestab oma maasturi-DNA-d klassikalise quattro-veoskeemi ja jõulise küljejoone abil. Pilkupüüdev Audi Singleframe-iluvõre, Audi embleemirõngad 2D-disainis ja eriti veel S line paketi disainilahendused loovad tervikuna sportliku üldilme. Uus võre kontuuride ja kõrgemale paigutatud esitulede koosmõju loob täiesti uue esiotsa arhitektuuri, mis rõhutab selgelt uue Q7 jõulist ja märgatavamat välimust. Integreeritud summutiotsakutega difuusor aitab Audi Q7 SUV-il rõhutada oma jõulisust ning Audi 2D embleemirõngad ees ja taga on osa uuest disainikeelest. 

Audi Q7 interjöör viib luksuse ja funktsionaalsuse uuele tasemele, kombineerides kvaliteetseid materjale ja kaasaegset disaini. Sellele lisaks pakub esmaklassilist mugavust massaaži- ja ventilatsioonifunktsioonidega istmeid. Lisavarustusena võib täiendavalt valida ka kolmanda istmerea. Uued veljed, värvivalikud, dekoratiivsed siseviimistlused ja kontrastsete õmblustega istmed annavad Audi Q-pere kõige mitmekülgsemale maasturile veelgi rohkem isikupära. 

Nutikad juhiabisüsteemid kindlustavad pingevaba sõidu, seda nii linnaoludes kui ka pikematel teekondadel. Audi armatuurlaud kuvab muu hulgas sõidurajavahetuse hoiatust, teisi liiklejaid (veoautod, autod ja mootorrattad), distantsi teiste autodega, ristmiku abistamist ning foorivalguse infot . Veel üks abistav funktsioon on distantsparkimisassistendile pluss. Parkimisel kasutab distantsparkimisassistent pluss kaamerat koos radar- ja ultrahelisensoritega, et lihtsasti manööverdada Audi Q7 kitsastesse parkimiskohtadesse. Juhtidel on võimalus parkimismanöövrit juhtida oma nutitelefonis oleva myAudi rakenduse abil. Kui on aeg parklast lahkuda, saavad nad myAudi rakenduse kaudu mootori käivitada, et sõiduk saaks välja manööverdada ning neil oleks mugavam autosse siseneda.

Audi Q7 SUV sõiduki MMI kaudu saab nüüd kasutada populaarseid äppe nagu Spotify või YouTube – jättes nutitelefoni ahelast kõrvale. Tänu Amazoni hääleteenusele Alexa saate näiteks uudiseid kuulata, tellida ilmateate või spordiinfo, striimida muusikat ja teha paljut muudki.

Audi on süstemaatiliselt vähendanud dekoratiivseid elemente, et anda sõidukile veelgi selgem ja puhtam välimus. Esialgsete versioonide ja S-line välimuse paketi eristamiseks tulevad põhiversiooni esistange, uksekatted ja difuuser kontrastsetes värvides, rõhutades sellega sõiduki jõulist maastikuvälimust juba esmapilgul.

Uue Audi Q7 SUV-il on nüüd rohkelt ruumi sõita isegi seitsmekesi, kui valida ka lisana pakutav kolmas istmerida. ISOFIX turvatoolikinnitused koos ülaaasaga on saadaval kõigile tagaistmetele. Klappides teise ja kolmanda rea istmed kokku, saab kasutada kuni 1908 liitri suurust veoseruumi.

Lisana pakutav elektriliselt liigutav haakekonks muudab Audi Q7 SUV’i võimsaks vedajaks, mis suudab haakesse võtta kuni 3500 kg kaaluva haagise. Haagiseassistent muudab manööverdamise lihtsamaks ja oskab juhtida sõiduki ja haagise tagurdamisel sinna, kuhu soovite.

Kui soovid Audi Q7 SUV mudeliga sõitma minna, siis:

Rohkem infot:

Kui soovid Audi Q7 SUV mudeliga sõitma minna, siis:

Rohkem infot:

Vaata kõiki postitusi siit.