Audi ning Škoda esinduste ametlik blogi

Audi Q4 e-tron

A

Linnamaasturile omane mahutavus, elektriauto kiirendus ning luksusautole kohane sõidumugavus ja vaikus – lubage tutvustada Audi Q4 e-tron. Audi Q4 e-troni selgekujuline disain on elektromobiilsuse tuleviku kehastus. Audi Q4 e-tron välisilme: tõeliselt jõuline terav esiosa ja võimas tagaosa, särtsu täis rõhutatud siluett ja vabalt langev katusejoon.

Audi Q4 50 e-tron quattro spetsifikatsioonid: 
Keskmine energiatarve: kWh/100 km: 17.9–15.6 (NEDC); 20.9–16.6 (WLTP).
Maksimaalne pöördemoment: 460 Nm.
Võimsus kW: 195 / (220) boost mode.
Sõiduulatus: 520 km (WLTP).
* Elektritarve ja CO₂-heide sõltub sõiduki varustusastmest.

Audi Q4 e-tron mudeli puhul on isikupärastamine viidud uuele tasemele. Nimelt on auto valikus neli päevasõidutulede versiooni, mis ilmekalt demonstreerivad Audi valgustehnoloogia arengut ning mida saab interjöörist vastavalt juhi soovile igal ajal muuta. Päevasõidutuled on kombineeritud dünaamiliste suunatuledega.

Audi Q4 e-tron toob tulevikumobiilsuse teedele. Auto massikese asub madalal ning auto keskosas, püsib Audi Q4 e-tron hästi teel. Lisavarustusse kuuluv Audi „drive select“ võimaldab sõiduki karakteristikat muuta viies erinevas režiimis. Efficiency režiimist Dynamic režiimini. Lisavarustuses pakutav roolisüsteemi võimaldab auto progresseeruvat juhtimist sõltuvalt rooli pöördenurgast ja kiirustundlikust rooliabist.

Täielikult elektriline, väljendusrikas ja valmis igale päevale vastu astuma. Kõik keskendub sportlikku välimuse loomisele: valikulised 21-tollised Audi Sport viie kodaraga ja aero-disainiga osaliselt poleeritud kõrgläikemustad valuveljed. Ilmekust lisab süvendatud “e-tron” kiri auto esi- ning tagaosal.

Audi Q4 e-troni uuenduslikku interjööri iseloomustab tehnoloogiline innovatsioon, ruumikus, sportlikkus ja funktsionaalsus. Audi Q4 e-tron on esimene mudel, mis pakub valikuna SONOS premium helisüsteemi. 10 kõrgekvaliteetset kõlarit muudavad muusika kuulamise unustamatuks elamuseks. Suurepärane taasesitus koos jõulise bassiga tagab, et kõrgeid ja madalaid helisid on võimalik kogeda täisvõimsusel.

Uue põlvkonna rooliratas esindab elektrimudelite tulevikusuunda. Rooliratta ülemistel kodaratel asuvad mustad puutetundlikud pinnad, mille aktiivsed nupud on taustavalgustusega esile toodud. Lihtsamaks kasutamiseks on nupud eraldatud kergelt väljaulatuvate osadega ning vajutamisel annavad õrna haptilist tagasisidet. Täisdigitaalne 10,25″ näidikute paneel armatuurlauas kuulub auto baasvarustusse.

Teises reas reisijad istuvad umbes 7 cm kõrgemal kui esireas sõitjad, ent naudivad endiselt piisavalt pea- ja jalaruumi. Audi elektriline kompaktmaastur mahutab tänu klapitavatele tagaistmetele veelgi enam, mistõttu on see ideaalne igapäevaauto ja ka puhkusekaaslane. Mitmekülgse pereautona pakub Audi Q4 e-tron hulgaliselt panipaiku – koos kindalaekaga lausa 24,8 liitrit.

Pagasiruumi mahutavus on 520 liitrit, kui istmete seljatoed alla klappida, siis lausa kuni 1490 liitrit.

Mobiilse ja paindliku e-troni lisavarustuse laadimissüsteemiga „Compact“ saad sõidukit kiirelt ja mugavalt kodus laadida ning kõikjal, kus on pistikupesa. Kiiremaks laadimiseks on võimalik kasutada ühilduvaid tööstuspistikuid.

Audi e-troni laadimisteenus hõlmab rahvusvahelist lepingut, kaarti ja ligipääsu. Üle 200 000 laadimispunktiga võrgustik 26 Euroopa riigi teedel.

Elektriautole omased hüved, uuel tasemel isikupärastamisvõimalused ning suurem ruumikus – Audi Q4 e-tron on tulevikumudel, mis sobib ideaalselt nii pereautoks kui argitoimetuste jaoks.

Kui soovid Audi Q4 e-tron mudeliga sõitma minna, siis:

Rohkem infot:

Kui soovid Audi Q4 e-tron mudeliga sõitma minna, siis:

Rohkem infot:

Vaata teisi #audi postitusi siit.

Tahad midagi lisada?

Kommentaar ilmub peale kinnitamist. Lisatud meiliaadress on nähtav ainult lehe administraatorile. Kui soovid Aasta Auto uudiskirja tellida, kuid ei soovi kommenteerida, lisa kasti "soovin tellida" ning seda ei avaldata.

Audi ning Škoda esinduste ametlik blogi