Audi ning Škoda esinduste ametlik blogi

Aasta Auto Audi töökoda

A
Et Audi jääks Audiks. 

Meie Audi Tartu esindus on Audi ametlik teeninduspartner Lõuna-Eestis. Ettevõttena oleme pühendunud pakkumaks Audi mudelitele väärilist teeninduskogemust, töövahendeid ning töövõtteid.

Tõsiasi on see, et mida moodsam on Audi, seda keerulisem on selle remont. Audi iga detail on inseneriteaduse meistriteos, seetõttu eeldab ka selle hooldus ning remont kõrgemal tasemel teadmisi. Ülim tehnoloogia on Audi filosoofia alustalasid. Seetõttu on meie Audi kaubamärgiga tähistatud töökoda varustatud kaasaegsete seadmete ja vajaliku infoga kõigi erinevate mudelitüüpide kohta. Seeläbi saame tegutseda lähtuvalt valmistajatehase ettekirjutustest ja standarditest ning tagada teostatud tööde kõrge kvaliteedi. Audi puhul on ettekirjutused olnud läbi aegade alati äärmiselt täpsed ning Saksamaa autode kvaliteedile väärilised. Reeglite korrektne järgimine ei ole alati lihtne töö ning nõuab pidevat tähelepanu, kuid tipptasemel remondi ning hoolduse puhul on see hädavajalik.

Meie töökoja eelised:
Tehase protokollidele vastavalt koolitatud tehnikud.
Spetsiifilised ning kohati väga kallid töövahendid.
Audi Originaalosad.
Täpsetele nõuetele ning dokumentatsioonile vastavad remont- ning hooldustööd.
Korrapärased hooldused

Meie üsna uues töökojas, teostatakse igapäevaselt diagnostika-, hooldus-, remondi- ja elektritöid. Töö iseloomud varieeruvad väga suurel määral. Eraldi välja tuues, siis uute autode puhul teostatakse ikka enamasti korrapäraseid hooldusi. Korrapäraste hooldustööde maht varieerub auto vanust, varustustaset ning kilometraaži silmas pidades. Küll aga on nii väiksemad kui suuremad hooldustööd täpsete ettekirjutustega ning äärmiselt põhjalikud.

Audi Originaalosade eelised:
Audi inseneride poolt disainitud.
Audi poolt kehtestatud reeglite ning standardite alusel testitud.
Kehtiv garantii.
Osad on toodetud, vaid autoriseeritud tootmisettevõtete poolt.

Küll aga ei ole varuosade ehituskvaliteet osa tervena püsimise ainus eeldus. Nimelt peab ka varuosa olema õigesti auto külge paigaldatud. Kohati on korrektseks paigalduseks vaja õiged ning äärmiselt spetsiifilisi tööriistu. Aasta Auto Audi Approved :plus töökojas on vahenditele loodud lausa eraldi tööriistaruum. Tööriistad omavad nii-öelda spetsiifilist eesmärki enamasti varuosa keerulise paigaldamise tõttu, kuid vahel ka tehnikute head tervist ning ohutut töökeskkonda silmas pidades. 

Näiteks elektriautode kallal töötamine võib kõrgepingesüsteemide tõttu kohati üsna ohtlikuks kujuneda. Kõrgepingesüsteemide kallal töötamiseks on loodud eraldi vajaminevad seadmed. Kaablite oranž värv just kõrgepinget tähistabki. Naljatades kuulub vahendite hulka ka üks tabalukk. Lukk on mõeldud selleks, et kui autol vabastatakse kõrgepinge, näiteks spetsiaalse lüliti väljatõmbamisel, et siis saaks selle lüliti lukustada nii, et seda valel hetkel tagasi sisse ei lükataks. Kõrgepingeautode kallal tohivad töötada vaid Audi sertifitseeritud kõrgepinge tehnikud.

Audi korrapärane hooldus ning teeninduskvaliteet tagavad auto pika eluea ning murevaba kasutajakogemuse. Just need kaks omadust on need, mis teevad ühest autost hea auto. Seetõttu soovitame oma Audi usaldada ainult Audi teeninduse kvalifitseeritud spetsialistide kätte.

Broneeri teenindus Audi Tartu esinduses:

Vaata ka teist postitust Audi töökoja kohta:

Broneeri teenindus Audi Tartu esinduses:

Vaata ka teist postitust Audi töökoja kohta:

Tahad midagi lisada?

Kommentaar ilmub peale kinnitamist. Lisatud meiliaadress on nähtav ainult lehe administraatorile. Kui soovid Aasta Auto uudiskirja tellida, kuid ei soovi kommenteerida, lisa kasti "soovin tellida" ning seda ei avaldata.

Audi ning Škoda esinduste ametlik blogi